Panteony

Řecký Panteon

Srub

 Řecký srub se rozprostírá na západě tábora nedaleko cvičného lesa. Na první pohled vypadál jako chrám, velká budova z mramoru se sloupy. Jenže z blízka je to spíš taková hezká mramorová vilka. Dvoupatrová dlouhá 100 metrů široká 50 metrů. Nemá žadné dveře jen velký vchod jako do chrámu. Vevnitř je oltář bohů před kterým je v koši Hestiin věčný oheň který hřeje celou budovu podle potřeby, na podlaze je mapa výcvikového lesa kde se pořádají porady v případě bitev. Na stropě je malba popisující válku s Titány. Odtud vede několik cest, do velké společenské místnosti, do lázně, do knihovny a do skladiště které je zamčené. V druhém patře jsou třílůžkové pokoje, každé dva sousedící pokoje jsou propojeni společnou koupelnou. V druhém patře jsou také pokoje a také kancelář vedoucích s balkonem. Okolo srubu jsou různé venkovní zařízení jako lavičky, gril, zahrádky atd.Také je tu provizorní cvičistě. Vše je laděné do bílomodré barvy s občasným nádechem červené. Vybavení je kombinace antiky a moderní doby.


Komunita

 Lidé v tomto panteonu jsou dle vzoru jejích vedoucí, Emmy Fierst velmi milí lidé který vám rádi pomohou s čímkoliv, častokrát umí udržet tajemství. Ovšem to i vypovídá o jejich síla v bojích, která je dost malá a i málo se maj do jakékoliv soutěže, kde nebývají soutěživí, nýbrž se chtějí bavit. I když to vedoucí nerada vidí, tak i tato komunita miluje víno, proti kterému mají snad i naprostou imunitu, kterou by jim snad i Severní srub mohl závidět. Možná by se dali i označit, jakožto zženštilý, oproti ostatním srubům, avšak s největším srdcem.


Severní Panteon


Srub

 Severní srub se nacházel na severu tábora na úpatí hory. Samotný srub připomíná vikingský dlouhý dům a je celý ze dřeva. je 100 metrů dlouhý a 50 metrů široký. Narozdíl od ostatních srubů má srub seveřanů jen dvě patra. Ale nemá pokoje. Místo toho mají v horním patře místnost kde jsou palandy. U každé palandy je jeden noční stolek a jedna skříň. Toalety jsou v patře i v přízemí ale sprchy jsou ve zvláštní budově za srubem. V druhem patře je také pokoj vedoucích s kanceláří. V přízemí je zbrojnice na klič, pak je tam knihovna, oltář bohů, společenská místnost, tělocvična jejíž podlaha je též i mapa a pořádají se zde taktické porady k boji. Severský srub má i sklep kde skladuje pivo z Valhaly. Klíč má hlavní vedoucí. U sprch je bazén. Okolo srubu je taktéž velké cvičiště. Celý srub je hodně v severském stylu a černo šedé barvě.


Komunita

 Severní polobohové jsou po vzoru svého vedoucího, Gudbjorga velmi tvrdý mužové který by odmítali ustoupit i dýce, pokud by to byla otázka jejich cti. Minimálně tak by je nazval Gudbjorg. Avšak většinou to jsou skutečně drsný muži který si nedají dopustit na jejich čest a pýchu válečníka, zimu snášení až nechutně dobře o čemž vypovídá i jejich velmi dobrá schopnost ovládat zbraně. Srub sám o sobě funguje jakožto armáda, proto se není divit jak se chovaj. Umí taktiky, solo formace a přitom vše i postavit loď, jakožto správný vikingové a neúspěch se u nich nerespektuje, přičemž váš možná i začnou šikanovat, pokud se náhodou neobjeví Gudbjorg, který jakožto správný vedoucí by tohle nedovolil. Jednoduše řečeno, komunita i srub je velmi drsné prostředí pro něžné osoby a pro lidi co rádi trénují, bojují či podobně, je jak stvořen.


Egyptský Panteon

Srub

 Srub Egyptských polobohů je velká budova na jihu tábora která má okolo sebe menší oázu s pískem, vytvořen Gebem. Je postavený z leštěného pískovce, má dvě patra a je to čtverec dlouhý 100 metrů který má uprostřed odkrytou zahradu s bazénem, altánem, grillem a dalším vybavením na zahradě, také se tu trénuje boj. Srub má velkou vstupní bránu na které jsou vyřezané hieroglyfy které znázorňují jména všech bohů. V přízemí je skladiště a zbrojnice, přístup sem má jen vedoucí, hlavní společenská místnost kde se tráví nejvíce času a kancelář vedoucích Egyptského Pantheonu. První a druhé patro je obytné, pokoje jsou čytřlůžkové. Každý pokoj má svou koupelny, vedoucí občas trestá tak že danému pokoji koupelnu zamkne. Celá budova je laděna do egyptského stylu v žluto bílé barvě. V třetím patře je též knihovna plná svitků a starých knih. Přístup tam se musí získat u vedoucích. Po celé budově jsou též různé starověké sloupy, menphiry, sochy atd. Na střechu se dá dostat ale vchod nahoru je zamčený a klíč má jen vedoucí, ale dělají se tam i různé pikniky a je tu i menší oltář kam se chodí dávat obětiny. Klíč může dostat kdokoli, je to kvůli bezpečí protože na střeše není zábradlí. Vedle srubu jsou skleníky s dalšími zahradami další cvičiště. Zahrada uprostřed pevnosti se dá zakrýt střechou. 


Komunita

 Egyptský panteon je možná ta nejdivnější parta v celém táboře. Nenajdete zde klidnější lidi jak je, přičemž vám klidně i dají trošku té své trávy či boingo. Jsou si dost podobní v ohledu chování s Řeckým, ovšem jen podobní. Jsou to hlavně klidní lidé, který jsou většinou bez ambicí či cíle ve svém životě, než si ho proste užívat a i jeho požitků, který jim bohové propůjčili. Ačkoliv jejich Vedoucí dbá na to aby se uměli aspoň bránit, tak mu jde hlavně o fakt aby si odnesli něco do života, než aby z nich zde vymlátil duši, jako Gudbjorg. O čemž vypovídá i jejich snaha do čehokoliv, která bývá většinou malá i když by na výhru měli. Tudíž to jednoduše jsou pohodáři a milý lidé, který vám mile rádi dají boingo či jointa.


Východní Panteon

Srub

 Srub východního Pantheonu je na východě u řeky která funguje jako hranice tábora na východě, je z kombinace dřeva a kamene a připomíná klasický japonský dům, jen je větší, má 100x50 a tři patra a sklep. Sklep je skladiště a lázně. V přízemí je společenská místnost, knihovna, tělocvična a něco co bývalo přístěnkem, teď se tam zašívají nějací "děti" a bohové ví co se tam děje, odpověď je všechno. První a druhé patro jsou ubikace, po jednom s vlastní koupelnou. Třetí patro jsou pokoje vedoucích, chrám japonských bohů, chrám čínských bohů a kancelář. Vše je v bílo hnědé barvě ze dřeva laděné v čisté japonském stylu, okolo srubu je molo do jezera a cvičiště. Pár metrů za srubem jsou skleníky 


Komunita

 Východní Panteon má komunitu nejvíce neutrální, jelikož tam žádný pevní směr není, mimo velké rebélie. Skrze vedoucí která se o to tolik nestará a nechává všem jejím táborníkům volnost, pokud se tedy o ně nemusí z nějakého důvodu zajímat, tak tam občas je občanská válka až. Hlavní skupinu nejspíš drží drzé děti či puberťáci který vytvořili gangy. Panteon je veden v tom ohledu, ze pokud není na tom místě Medaka, může se vše. Pokud je tam Medaka, jste hodný jak pejsek. Do Panteonu se výslovně nesmí, přičemž se tam až bojí lidé chodit či i samotný jejich táborníci, skrze strach ze je zmlátí gangy. Ovšem je zde i druhé pravidlo. Gang udržuje panteon po skupině, proto se i o něj stará místo Medaky. Sice je anarchie a vše takového. Ovšem pokud se něco stane jejich táborníkovi, tak si neberou servítky a dost možná váš zmlátí pár kluků či i dívek až do krve a ještě se vám vysmějou. To samé platí o vstupu, ze do srubu smí naprosto každý z Panteonu a pokud by váš nepustili, tak vůdce gangu ho obvykle zmlátí osobně tu osobu, která váš nepustila. Jednoduše řečeno, Východní panteon je veden Gangama, přičemž se nevyplácí tento Panteon štvát, protože i když jen šteká na ostatní táborníky, který mlčí. Tak dokáže i vytáhnout zuby a kousnout. Celkově se ale o situaci v tomto srubu neví, protože táborníci zákonitě mlčí a kdo by něco ze sebe dostal, ví ze by ho čekala muka.


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky